Hlavní stránkaSlužby pro webWebdesign a tvorba WWW

Webdesign a tvorba WWW

V dnešní době je pro firmu internetová prezentace prakticky nepostradatelná, je to důležitý marketingový a obchodní nástroj, který vám pomůže zvýšit firemní status. Tvorba nových stránek i redesign těch starších má určitá pravidla.
Pro firmu MOVSET Vsetín s.r.o. je prvořadým úkolem zaměřit se na efektivitu Vašeho webu, aby stoprocentně splňoval Vámi stanovená kritéria.

Analytický rozbor
Pro přípravu podkladů k vytvoření nebo redesignu Vašich stránek doporučujeme osobní schůzku s naším specialistou, s kterým si detailně dohodnete Vaše představi o vzhledu a funkčnosti Vašich webový stránek, případnou registraci domény a další podrobnosti.
Pracovníci firmy MOVSET Vsetín s.r.o. Vám poradí a upozorní Vás na veškeré eventuality a případná úskalí něktrých druhů řešení.

Podklady pro kalkulaci
Na základě předložených požadavků pro Vás vytvoříme předběžnou kalkulaci. Kalkulace vychází především z těchto podkladů:

• představa zákazníka o velikosti investice
• rozsah grafického návrhu a jeho náročnost
• náročnost vytvoření šablony pro webovou prezentaci
• textový obsah a jeho náročnost (copywriting)
• složitost použitého redakčního systému
• registrace domény
• webhosting
• míra optimalizace pro vyhledávače

Běžně vám vytvoříme stránky do jednoho měsíce. Na požádání jsme schopni stránky expresně do jednoho týdne.
Volejte firmu MOVSET Vsetín s.r.o., grafik Jiří Výchopeň, telefon: 571 819 111, mobil: 775 239 090 nebo email: jiri.vychopen.ido.cz

Základní balíčky služeb a webové tvorby se dají shrnout do následující nabídky:

- jednoduchá www stránka - jednoduchá statická www stránka má především sloužit jako vizitka firmy nebo fyzických, právnických osob.

- dynamická www stránka - dynamická www stránka má především sloužit jako vizitka firmy fyzických, právnických osob, ale na rozdíl od jednoduché statické prezentace umožňuje alespoň částečný podíl majitele stránek na jejím obsahu, který může měnit v dodaném administračním nástroji.

 - design a Redesign www - design je jedním z nejdůležitějších prvků internetové stránky. Určuje zda a jak si na Vás Vaši návštěvníci vzpomenou a jestli se vrátí.

- eshop  -  nabízíme profesionální řešení pro obchodování na internetu - eshop systém Prestashop

- webový servis - máte svého webového administrátora? Nemáte? Nabízíme Vám administrační službu Vašich internetových stránek.

- letáky - navrhujeme letáky a prospekty všech druhů, velikostí a náročností.

- návrh vizitek - navrhujeme vizitky všech možných tvarů a barev.

Pro bližší stanovení ceny nás kontaktujte nebo pošlete nezávaznou poptávku ( viz. email: jiri.vychopen.ido.cz ) a my Vám obratem pošleme cenovou nabídku a odpovíme na Vaše dotazy e-mailem či telefonicky. Pokud se jedná o tvorbu www stránek, uveďte do zprávy co nejpodrobnější popis rozsahu webu, zaměření stránek a co od nich očekáváte.